O Nás

Sme moderná zubná ambulancia s citlivým prístupom ku klientovi. Naším cieľom sú Vaše zdravé zuby a aby každá Vaša návšteva prebehla s radosťou a bez strachu zo zubného ošetrenia.

Vďaka moderným vyšetrovacím metódam a pravidelným každoročným kontrolám sa spolu pokúsime zachovať zdravie Vašej dutiny ústnej a zaručíme vás spokojný úsmev.

MDDr.Andrea Blanco

STOMATOLOG, ZAKLADATEĽKA KLINIKY ADALLDENT

Vyštudovala lekársku fakultu LF UPOL v Olomouci. Prax získala na klinikách v Českej republike, kde si zamilovala prácu s estetickými bielymi výplňami a kofferdamom.Následne svoje skúsenosti rozvíjala na zubnej klinike v Bratislave pod vedením skúseného odborníka MUDr.Vlastimila Grausa.

Pani doktorka aj naďalej rozvíja svoje skúsenosti účasťou na domácich aj zahraničných školeniach.

 

“ Future belongs to them,who believe in beauty of their dreams”

mgr.ivana staňová

dentálna hygienička

Dentálnej hygiene sa profesionálne venujem od roku 2010, kedy som ukončila štúdium na Prešovskej Univerzite, Fakulte zdravotníctva a pracovala v súkromnej ambulancii, kde som pod vedením špecialistu na parodontológiu získala nenahraditeľné vedomosti a skúsenosti.

Už počas štúdia som absolvovala 3-mesačnú stáž v Hradci Králové na oddelení parodontológie pod vedením odborníkov.

Svoje poznatky v danom obore si pravidelne dopĺňam sústavným vzdelávaním, navštevujemodborné konferencie a školenia.

Mojím cieľom nie je len dokonale vyčistiť vaše zuby, ale taktiež motivovať detských a dospelých pacientov, aby sme predchádzali vzniku zubného kazu, zubného kameňa a zápalu ďasien. K tomu vám poskytnem aj komplexnú inštruktáž k domácej dentálnej hygiene, aby ste si mohli svoj zdravý chrup užívať po celý život.

Z estetického hľadiska vám ponúkame kombinované bielenie zubov, vďaka čomu vám vyčaríme ten žiarivejší úsmev.